10
s. Augustiana Monika Kunicka szczęśliwa serafitka, absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Moja wieloletnia posługa w przedszkolu stwarza możliwość do wydobywania i rozwijania najpiękniejszych pokładów, które Bóg złożył w każdym powierzonym mi dziecku. Mottem życiowym są słowa mojej Założycielki bł. M. Małgorzaty Szewczyk " Kochać tego Boga, który mi daje tyle dowodów PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI...".

12
Izabela Witkowska, nauczyciel, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uwielbiam podróżować i poznawać nowe miejsca. Jestem osobą otwartą i lubiącą nowe wyzwania, których nie brakuje w pracy z dziecmi.

11
s. Margaretta Małgorzata Kościółek, nauczyciel, Praca z dziećmi jest dla mnie wyzwaniem, by odkryć i wydobywać z Nich to co piękne, dobre, prawdziwe. Pochylić sie nad tym co kruche, słabe, potrzebujące wsparcia.

13
Maria Rajda- Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika Specjalna, finalizuję także studia na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Interesuję się muzyką a także jej szerokim zastosowaniem w codziennej pracy i terapii. Wolny czas spędzam na górskich szlakach i konnych przejażdkach.

14
Martyna Łozińska - psycholog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, wieloletnia instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego. Miłośniczka kawy i górskich widoków.

15

Aleksandra Jarzyna, logopeda, filolog polski.Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego.Pasjonatka językowych zabaw. Prywatnie szczęśliwa podwójna mama.